Informace pro Vás ⤵

Naše společnost se již od roku 2001 zaměřuje na profesionální výrobu kvalitních upomínkových výrobků za skvělé ceny. Kterýkoliv z našich výrobků si můžete objednat rovněž s jinými než školními motivy. Naše výrobky jsou vhodné také pro zájmové spolky, sportovní kluby, tábory, jako osobní dárky, atd.

Zde je výběr hlavních výhod pro Vás od nás :


1) při objednávce nad 1500Kč neplatíte poštovné ani balné (při objednávce pod 1500Kč poštovné 150Kč)


2) nabízíme široký sortiment upomínkových předmětů, ze kterých si vybere každý !


3) skvělé BONUSY ZDARMA při objednávce nad 15ks triček (mikin) s oboustranným potiskem

(placky 32mm nebo 56mm se spínacím špendlíkem zdarma, jedno tričko navíc zdarma, dvojstužky dle výběru zdarma)


4) krátké dodací lhůty bez příplatku (1-3 týdny), přizpůsobíme se Vašim požadavkům


5) dárek pro osobu, která se postará o objednávku nad 3000 Kč u nás - plyšák s tričkem


6) přijímáme objednávky NON-STOP e-mailem, poštou nebo on-line na webu


7) info ZDARMA - zašlete nám Váš kontakt - zavoláme Vám !


8) grafické zpracování, korektura, vizualizace produktu s potiskem a výroba předloh -ZDARMA !


9) nabízíme pouze kvalitní výrobky - všechny produkty procházejí před expedicí důkladnou kontrolou kvality.


10) pro objednávku můžete využít našich tištěných přehledných objednávkových listů, které Vám rádi zdarma zašleme (po vyplnění stačí naskenovat a zaslat k nám nebo poslat poštou)


11) přesně definujeme výrobky dle jejich vlasností (gramáž triček, atd.), ať víte přesně co kupujete. Není totiž rozhodující pouze cena, ale poměr kvalita / cena. My nabízíme pouze kvalitní produkty a za skvělé ceny.


12) Možnost vlastních motivů bez příplatku - zašlete nám svou grafiku - my Vám ji natiskneme ! Rovněž naše motivy lze jakkoliv doplnit nebo upravit dle Vašich požadavků.

Jako přední dodavatel upomínkových předmětů pro žáky a studenty

se snažíme být vždy o krok před ostatními firmami nabízející podobné zboží. Neustále modernizujeme výrobní zařízení, abychom docílili maximální kvality výrobků. Díky naší speciální nabídce, kterou jsme pro Vás ve školním roce 2023/2024 připravili, jistě nebudete mít problém si vybrat své upomínkové předměty.


Záleží pouze na Vaši fantazii, můžete si dodat vlastní motivy, fotografie, koláže, apod., případně si vybrat z našich motivů. Vzhled Vašich triček, šerp, stužek, placek a jiných předmětů je pouze na Vás. V případě, že si čímkoli nebudete jistí, kontaktujte naše obchodní oddělení, které Vám ochotně poradí.

Objednávky můžete zasílat :

e-mailem, on-line přes web www.absolventska-tricka.cz nebo klasicky poštou

(doporučujeme zasílat případné dopisy doporučeně, aby nedošlo ke ztrátě objednávky).


Všechny uvedené ceny na tomto webu jsou konečné včetně DPH, bez dalších skrytých poplatků. Poštovné a balné neúčtujeme u objednávek nad 1500Kč. Výrobky zasíláme na dobírku do celé České republiky i na Slovensko.


Pro objednávku triček, šerp a stužek můžete využít rovněž našich tištěných objednávkových listů. V případě, že chcete více katalogů pro všechny třídy, které mají zájem objednat, žádejte o další katalogy ZDARMA. Máme dostatek katalogů pro všechny !


Každou přijatou objednávku potvrzujeme e-mailem, SMS zprávou nebo telefonátem.


V případě, že Vám žádné potvrzení do 5ti dní nedorazí, ověřte si prosím, zda Vaše objednávka k nám skutečně dorazila v pořádku.


Přesně definujeme každý výrobek dle jeho vlastností (gramáž triček, atd.), ať víte přesně co kupujete. Nabízíme výhody, které Vám uspoří penízem za které si můžete přiobjednat ještě něco navíc ! Nabízíme pouze kvalitní prověřené produkty, neodborný potisk se Vám může brzy oprat či sedřít. U jiných firem nabízejících potisk pomocí tzv. transferové technologie, je v mnoha případech prací odolnost velice nízká ! U nás nabízíme vždy vysoce kvalitní profesionální potisk !


Při objednávce nad 15ks triček s oboustranným potiskem si můžete vybrat dárek ZDARMA : placky, dvojstužky dle výběru nebo jedno tričko navíc !


Bonus samozřejmě platí i při kombinaci různých typů triček (např. 8x standard, 23x girl..). Důležitý je celkový počet nad 15ks triček a oboustranný potisk.


Pro osobu, která se postará o objednávku nad 3000Kč přibalíme do zásilky plyšáka a plackou ZDARMA !


Všeobecné obchodní podmínky si můžete přečíst zde.

Podívejte se na přehledný ceník 2023/2024.

Kompletní ceník naleznete zde.

Kompletní sortiment upomínkových předmětů pro maturanty a absolventy. Maturitní a absolventská trička, mikiny, šerpy, stužky, placky, kravaty, hrnky, čepice, přívěšky, pravítka, propisky, plyšáci. Vše s možností potisku vlastními motivy.